עיריות ורשויות מוניציפליות

תאורת רחובות עפולה

אספקה,התקנה, תחזוקה ומימון של כ6,500 פנסי תאורת רחובות הכוללים תקשורת ובקרה על כלל התאורה העירונית, כולל שילוב שרותי עיר חכמה.

בית חשמונאי

בית חשמונאי

תאורת רחובות פרדסיה

אספקה התקנה תחזוקה ומימון של כ1,200 פנסי תאורת רחובות בכלל תאורת הרחובות העירונית. הפרוייקט הביא לחיסכון של כ80% בצריכת החשמל של המועצה, תוך שיפור ניכר של איכות התאורה בישוב.

תאורת רחובות לוד

אספקה התקנה תחזוקה ומימון של כ6,500 פנסי תאורת רחובות בכלל תאורת הרחובות העירונית.

תאורת רחובות אפרת

אספקה,התקנה, תחזוקה ומימון של כ1,900 פנסי תאורת רחובות הכוללים תקשורת ובקרה על כלל התאורה העירונית, כולל שילוב שרותי עיר חכמה, מצלמות ובקרת תאורת מגרשי ספורט.

חברות ותעשיה

מולק-לפידות

מולק-לפידות

פרויקט ג'נסטיל – מפעלי תעשיה

פרויקט ג'נסטיל – מפעלי תעשיה

וולפמן

וולפמן

אל-בד

אל-בד

תאורה בית קרור –צריפין (פריאור)

אספקה התקנה ובקרה של כ20 חדרי קרור לטמפרטורות של -18C . הפרוייקט כלל אספקה של פנסי 120 וואט הכוללים תקשורת ובקרה, כולל התקנת חיישני נוכחות לצורך חיסכון מוגבר של עלויות התאורה וכיבוי והדלקת התאורה בחדרי הקרור עפ"י הצורך ללא מגע יד אדם.

תאורה בית אריזה –חבל מעון

אספקה התקנה ובקרה של כ110 פנסי תאורת פנים (HI-BAY ) בבית אריזה חדש ביישובי חבל מעון. הפרוייקט כלל אספקה של פנסי 150 וואט הכוללים תקשורת ובקרה לצורך חיסכון מוגבר של עלויות התאורה ואפשרות ניהול מערך התאורה.

מתחמים מסחריים וקמפוסים

קוקה קולה

קוקה קולה

פליינג-קרגו

פליינג-קרגו

תאורה B7 –באר שבע

אספקה והתקנה של כ150 פנסי תאורת חוץ במתחם הקניות B7 בבאר שבע. הפרוייקט כלל החלפה של פנסי 400 וואט בפנסי 100 וואט בלבד עם חיסכון של כ80% בעלויות החשמל לתאורה.

תאורת פנים

תאורת פנים